Володарка титулу Міс Україна і за сумісництвом дружина телеведучого Дмитра Комарова розповіла про те, як доглядає за шкірою в холодну пору року.

На своїй сторінці в Instagram Олександра Кучеренко розповіла, що в міжсезоння шкіра може сильно постраждати від різких коливань температури, сильного вітру і сухого повітря в приміщенні.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Щоб шкіра залишалася зволоженою і красивою, Міс Україна давно відмовилася від косметики, яка сильно сушить шкіру.

"Перед виходом на вулицю завжди наношу на обличчя захисний крем. Він так і називається - 'Бар'єр'. Кладу його ,як 'захисну стіну', і під макіяж, щоб косметика не потрапляла вглиб» розповіла Кучеренко.

Крім того, вона радить відразу видаляти макіяж, як тільки ви повертаєтеся додому. При цьому водостійку косметику вона знімає з шкіри виключно натуральними маслами, потім вмивається крем-піною і живить шкіру лосьйонами.

Олександра Кучеренко
Олександра Кучеренко

Щоб шкіра отримувала достатню кількість вологи, Кучеренко використовує молочко або крем для тіла і рук, а сироватки і маски - для обличчя.

Вона зізнається, що в холодну пору року та шкіра швидше за все псується на руках, а також тріскаються губи.

Щоб зволожувати губи, перед сном вона змащує їх медом, а для молодості наносить на обличчя жир сушених жаб, яких Комаров привіз їй з подорожі по Китаю.