У проекті "Маскарад" Наталія Могилевська і Maruv перевтіляться в Олега Винника.

Maruv
Maruv

Цієї суботи до зіркових команд проекту "Маскарад «на телеканалі» 1+1" приєднаються син Влада Ями і дочка Юрія Ткача, щоб допомогти батькам відгадати, хто ж ховається всередині фантастичного образу Дракоши.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Також глядачі побачать в рамках «Ліпсінк баттла» пародію від Наталії Могилевської та Maruv на виступ Олега Винника під пісню «Вовчиця».

Maruv
Maruv

Кому із зірок вдасться краще передати образ кумира мільйонів українок Олега Винника, дізнаємося вже скоро. А поки милуємося яскравими фотографіями зі зйомок "маскараду".

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Раньше Українець писали, що український співак Олег Винник, який місяць тому переніс коронавірус, розповів, як зараз себе почуває.

За словами артиста, зараз він повністю одужав, проте деякі побічні наслідки все ж залишилися. Як зізнався Винник, здатність сприймати запахи і смак їжі ще повністю не відновилися. Крім того, поділився Виконавець, не тільки участь в "Танцях з зірками", а й COVID-19 вплинули на його вагу, пише Viva.

Олег Винник и Олена Шоптенко
Олег Винник и Олена Шоптенко

З'явилися відчуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М'язи стали набагато легше. За час участі в" Танцях з зірками " і в період хвороби в сукупності я втратив 10 кілограм зазначив Олег Винник

Поділився враженнями співак і від участі в проекті"Танці з зірками". Винник розповів, що йому дуже сподобався новий досвід і він під час хвороби на коронавірус сумував за паркетом:

Чесно кажучи, Коли я захворів, то сумував за паркетом. Зрозумів, як круто, що зі мною трапилася така історія. Спочатку, під час перших тренувань, довелося понервувати, тому що танці - це шок для тіла і мозку, не все відразу виходить. Але настав момент, коли на репетиціях я почав кайфувати і навіть час від часу дивитися на своє відображення в дзеркалі - дуже довго я цього робити не міг згадав артист