Український співак Олег Винник, який місяць тому переніс коронавірус, розповів, як наразі почувається.

За словами артиста, нині він повністю одужав, проте деякі побічні наслідки все ж лишилися. Як зізнався Винник, здатність сприймати запахи і смак їжі ще повністю не відновилися. Окрім того, поділився виконавець, не лише участь у "Танцях з зірками", а й COVID-19 вплинули на його вагу, пише Viva.

Олег Винник и Олена Шоптенко
Олег Винник и Олена Шоптенко

З'явилися відчуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М'язи стали набагато легше. За час участі в "Танцях з зірками" і в період хвороби в сукупності я втратив 10 кілограм зазначив Олег Винник

Поділився враженнями співак й від участі у проєкті "Танці з зірками". Винник розповів, що йому дуже сподобався новий досвід і він під час хвороби на коронавірус сумував за паркетом:

Чесно кажучи, коли я захворів, то сумував за паркетом. Зрозумів, як круто, що зі мною трапилася така історія. Спочатку, під час перших тренувань, довелося понервувати, тому що танці - це шок для тіла і мозку, не все одразу виходить. Але настав момент, коли на репетиціях я почав кайфувати і навіть час від часу дивитися на своє відображення в дзеркалі - дуже довго я цього робити не міг пригадав артист

Фото з архіву Олега Винника
Фото з архіву Олега Винника

Окрім того Олег Винник заінтригував, що зовсім скоро побачить світ його нова аудіоробота, яку він записав у дуеті. Проте з ким, виконавець залишив у таємниці.

Нагадаємо, що під час шостого прямого ефіру продюсери проєкту "Танці з зірками" були змушені дискваліфікувати Олега Винника та його партнерку Олену Шоптенко з шоу.

Причиною дискваліфікації стало те, що через COVID-19 учасники другий ефір поспіль не змогли вийти на паркет. Більш того, через погане самопочуття пара навіть не в силах була записати танець на відео.