Шоумен Максим Галкін поділився зі своїми підписниками в Instagram новим знімком, на якому він зображений зі своїми 7-річними дітьми - Лізою і Гаррі.

Діти народилися у Галкіна і Алли Пугачової 7 років тому, і в цьому році вони пішли в перший клас. За повідомленнями «7 днів», деякі фанати, побачивши нову фотографію, були злегка шоковані.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

У коментарях багато пишуть, що син Пугачової і Галкіна дуже схожий на попереднього чоловіка Примадонни Філіпа Кіркорова.

Фанати почали висувати найрізноманітніші версії, а хтось навіть припустив взагалі фантастичну причину подібності. Він написав, що нібито одна і та ж сурогатна мати виношувала дітей Кіркорова і Галкіна, тому нібито з'явилася схожість.

Потрібно відзначити, що Філіп Кіркоров був першим представником російського шоу-бізнесу, який зізнався, що дітей йому народила сурогатна мати.

Якщо говорити про Пугачової і Галкіна, то про сурогатне материнство вони ніколи не розповідали, але багато лікарів відзначали, що ще багато років тому Алла Борисівна могла заморозити яйцеклітини, і її двох дітей теж виношувала сурогатна мати.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров

Фанати тепер гадають, хто саме був сурогатною матір'ю дітям Кіркорова і Галкіна з Пугачовою.

Вони нагадали, що діти Максима і Алли молодші за дітей Філіпа Кіркорова, і, можливо, що Пугачова вирішила вибрати перевірену жінку.