Відома телеведуча Соломія Вітвіцька, яка зараз працює на телеканалі 1+1, закликала українців приєднатися до челенджу української мови.

Про це Соломія Вітвіцька написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Читайте нас у Google News!

Соломія Вітвіцька з тренером
Соломія Вітвіцька з тренером

"А чи є серед ваших знайомих ті, хто з російської перейшов на українську мову і говорить тільки нею повсякдень? Для мене яскравим прикладом є мій чоловік — Влад Кочатков. З дитинства він розмовляв російською, але в один момент вирішив опанувати українську. В побуті ми спілкувалися різними мовами і нам було комфортно. Та сказав, що я надихнула і розпочав говорити українською. Для мене це був приємний момент і дуже багато значить і досі! Влад 4 місяці говорив тільки державною. Ми з друзями зі свого боку всіляко підтримали його! Хоч йому було важко, але він дуже старався. І все вийшло. Навіть я заздрю", - пише Соломія Вітвіцька.

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька

Також телеведуча закликала людей не соромитися вимови і постійно вдосконалюватися.

"Друзі, закликаю вас не соромитись помилок у вимові. З усіма буває! Головне — не здавайтеся і продовжуйте. У День української мови та писемності розпочався Челендж "Навчай українською". Для учасників підготували щоденні завдання, які мають виконуватися виключно українською. А для тих, кому буде важко проходити челлендж, навіть, онлайн-лекції із психологами запланували. Приєднуюсь до Ініціатива "Навчай українською"! Сама я україномовна. І вам раджу говорити українською. У нас така гарна та милозвучна мова… Тож закликаю всіх вчити українську і повсякчас говорити. Українська мова — це модно і дуже круто!", - зазначає Соломія Вітвіцька.

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька

Наостанок телеведуча закликала усіх українців приєднатися до цього челенджу.

"Беріть участь і ви! Класний челендж не тільки для мовників, а й усіх, хто хоче перейти на українську", - закликаала телеведуча.