Популярна шоувумен, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, хореограф проекту "Танці з зірками" і зіркова матуся, Олена Шоптенко захотіла потанцювати і занурилась у свою стихію з головою.

Олена хоче цілком реальних речей, здатних додати яскравіших фарб у сірі осінні будні. Про це стало відомо завдяки новій публікації Олени Шоптенко в мережі Instagram.

Олег Винник и Олена Шоптенко
Олег Винник и Олена Шоптенко

Зіркова красуня опублікувала відео, де вона танцює у різних образах. То легкою, немов повітряною ходьбою влітає у кадр у лимонному светрику і джинсах-момах, то у пудровій сукні "фірменно" нахиляється і стріпує волосся, то з підскоком вривається у кадр, то пригадує "лунну походку" Майкла Джексона.

А як себе сьогодні відчуваєте ви? Привіт з мого Tik-Tok", - підписала публікацію Олена Шоптенко.

Фолловери не пройшли повз бажання і прокоментували фото Олени: "Всі образи одна я переглянула 10 разів заради місячної ходи?", "Вы как всегда волшебная❤", "Боже, яка Ви гарна".

Як писали Українці раніше, переможниця українського проекту "Танці з зірками", а також дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців Олена Шоптенко виклала кілька кадрів зі свого тренування в соціальну мережу.

Відповідні фотографії опубліковані на сторінці Олени Шоптенко в Instagram.

На даних фотографіях танцівниця, як завжди, прекрасна і знаходиться в шикарній формі. Вона постала в одному боді бежевого кольору з цікавим принтом і без будь-якої взуття.

"Я завжди говорила і кажу своїм учням, що чим більше танцювальних напрямків вони освоюють, тим краще їх координація і ширше кругозір. А чим краще їх координація, тим вище рівень їх майстерності і більше можливостей", - підписала свій пост Українська королева танців.

Крім цього, Олена поділилася тим, як і коли вона почала освоювати різноманітні напрямки в танцях.

"Колись років 10 тому я будучи абсолютною бальницею, спортсменкою і комсомолкою познайомилася з сучасною хореографією і повірити не могла, що так взагалі можна танцювати", - розповіла чемпіонка світу.

Також вона поділилася тим, як вона ніяково і незручно себе почуває на паркеті без взуття.