Російська актриса театру і кіно, телеведуча Христина Асмус розмістила свої фотографії в соціальній мережі. Вона здалася в звичному для себе образі в одному з театрів.

Відповідні фотографії опубліковані на сторінці Христини Асмус в Instagram.

Російська актриса розповідає, що у вересні, коли вона грала свій останній спектакль, театр був на половину порожнім. Всі люди сиділи в масках і можна було не розібрати їх реакцію.

"Повзала пустує, все в масках, емоцій не видно і майже не чути-люди боятися реагувати☺️", - звернулася до публіки Христина.

Крім цього, вона говорить про те, що на даний момент вони будуть виступати для чверті залу, це зовсім не радує актрису, і вона цим обурена.

"Чверть залу ё е-моє! 😭Я не знаю як це буде. І чи всі театри виживуть...Все б нічого, якби ці обмеження стосувалися і інших сфер життя!.. 🤬", - з обуренням пише телеведуча.

Крім цього, вона закликає людей ходити в театри, і не забувати дотримуватися запобіжних заходів. Також артистка говорить про те, що зараз багатьом кінотеатрам і театрам дуже важко. Христина Асмус написала розклад своїх вистав у Москві на листопад і грудень.

"▫️ 14 листопада - «ДАЧНИКИ»▫️ 19 листопада - «КАЧИНЕ ПОЛЮВАННЯ»▫️ 20 листопада - «РЕВІЗОР»▫️ 25 листопада - «ТЕКСТ»▫️ 26 листопада - «КАЧИНЕ ПОЛЮВАННЯ»▫️ 29 листопада - «ДАЧНИКИ»▫️ 2 грудня - «КАЧИНЕ ПОЛЮВАННЯ»▫️ 6 грудня - «ТЕКСТ»▫️ 12 грудня - «ДАЧНИКИ»▫️ 17 грудня - «КАЧИНЕ ПОЛЮВАННЯ»▫️ 23 грудня - «ДАЧНИКИ»▫️ 24 грудня - «ТЕКСТ»▫️ 25 грудня - «РЕВІЗОР"", - прокоментувала свій пост Христина.

Нагадаємо, що актриса Христина Асмус знялася в цікавому вбранні під РАГСом і опублікувала інтригуючі фото.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка серіалу " Інтерни" Христина Асмус звернулася до публіки, заявивши, що вона підчепила алергічний дерматит.