"Ніде в світі такого немає": Ольга Полякова обурена механізмом нарахування компенсацій збитків артистам

Співачка подала документи на отримання грошей від держави, проте її папери навіть не були прийняті. З'ясувалося, що компенсація передбачена тільки збанкрутілим підприємствам на конкурсній основі.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Оля Полякова обурена такою ситуацією, оскільки в розвинених країнах не треба проходити відбір для отримання держпідтримки. Такі умови в Україні вона назвала нерівними.

"Якщо ти занесеш комусь хабар, то тобі потім дадуть компенсацію, а якщо не занесеш, то не дадуть?",- заявила артистка, звертаючись до головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.

У свою чергу представник МОЗ заявив, що розпоряджаються фінансами в цьому питанні Мінфін, Мінекономіки та Мінукульт. Сам він відповідає за здоров'я людей, тому підтримує діючі обмеження. Адже концерти призводять до скупчень людей.

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко

Раньше Українці писали, що Оля Полякова осоромилася під час прямого ефіру "Танців з зірками" 15 Листопада.

Оля Полякова
Оля Полякова

Артистка стала ведучою балкона під час чвертьфіналу і закликала глядачів підписуватися на свої "соціальні мережі", хоча правильно було б сказати "мережі".

Пізніше артистка викрутилася з незручної ситуації, обігравши ляп в своїх Instagram-stories.

Пізніше артистка запустила ще кілька відео, на яких спритно викрутилася з ситуації. Полякова покрутила своїми принадами, показавши передплатникам "свої Сіті".

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

"Не забуваємо про мої соціальні мережі. Ось вам одна мережа, ось-друга... Ну ось і закінчився мій балкончик. Підписуйтесь на мої соціальні мережі", - сказала вона зі сміхом.