В мережі опублікували фотографію Тіни Кароль під час минулого випуску шоу "Танці з зірками". Це фото було зроблено на Хеллоуїн після того, як гримери постаралися над образом ведучої.

Відповідна фотографія опублікована на фан-сторінці Тіни Кароль "tinakarol_fantina" в Instagram.

Успішна співачка, телезірка і ведуча здалася в містичному образі, її волосся - незвично біле, і з'явилися великі і вельми помітні зморшки.

Цей вигляд був спеціально зроблений для десятого ефіру "Танці з зірками", на честь містичного свята Хеллоуїн.

Незважаючи на те, що тіні нагримували зморшки, пофарбували волосся в сивуватий колір, вона все також прекрасно виглядає і прикрашає всіма улюблене шоу.

"Образ Тіни Кароль в десятому, містичному ефірі "Танців з зірками"!",- підписана фотографія української артистки.

Багатотисячні фанати, які пильно стежать за творчістю неповторної Тіни Кароль, ніяк не можуть перестати милуватися її знімками.

Також варто відзначити, що фан-сторінка співачки "tinakarol_fantina" вже нараховує 130 тисяч осіб.

"Красивий....вона і в 100 буде красива.....👍 ", "Як ніби рідкі шпалери зверху на обличчі, або декоративна штукатурка, фотографу фу...", "Нікого миліше сьогодні точно не побачите☺️ бусинка", " Що за зморшки?", "Все одно красива. Нічого красу не змінить🌷", " Тіні класна в будь якому образі🌹 🌹", - прокоментували пост фоловери фан-сторінки Тіни Кароль.

Коментарі на пост "tinakarol_fantina" в Instagram
Коментарі на пост "tinakarol_fantina" в Instagram

Коментарі на пост "tinakarol_fantina" в Instagram
Коментарі на пост "tinakarol_fantina" в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Тіна Кароль побалувала аудиторію сексуальними фотографіями.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали чарівну фотографію українських зірок Тіни Кароль і Юлії Саніної.

Також портал "Українці" писав, що відома зірка Тіна Кароль очолила першу в Україні книгу про успішних українських жінок.