Радянська і українська актриса і телеведуча, народна артистка України Ольга Сумська опублікувала фотографії в соціальній мережі. Вона показалася в образі господині на кухні біля плити.

Відповідні фотографії Ольга Сумська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома українська телеведуча розповіла, що вона знімалася в кулінарній передачі "Смак дня".

Крім цього, вона вирішила поділитися рецептом смачного лососевого супу.

Ольга одягнена скромно: в жовту сорочку, а зверху видно фартух червоно-білих кольорів, також на ній можна помітити одноразові рукавички.

"Давненько не викладала щось смачненьке..Вчора знімали програму #смакдня 😋,тож,пропоную разом зробити лососевий суп!🥘 🐟 🎣Рецепт на фото в каруселі!Гортайте!Примітка: можна варити без картоплі і без обсмажування...Буде ще смачніше..",- прокоментувала свій пост Ольга Сумська.

Також потрібно звернути увагу і на те, що вона опублікувала відео про приготування супу і його рецепт.

Багатотисячна публіка, яка підписана на українську народну артистку, із задоволенням стежить за постами, які вона публікує. На сьогоднішній день число її фоловерів досягло більше 700 тисяч чоловік.

"Не знаю, хто гарний ви чи бульйон. Олю, які у вас секрети краси? Бо я у 28 вже гірше вас починаю виглядати😂", "Яка смакота🍲❤👌смачного Вам 🏡🍁🍂", "Треба спробувати спасибі 🔥👍", "Mmmmm😋Олечка, ви маестро кухні😍", "Дякую Олю за смакоту !!",- із захопленням залишила відгуки публіка.

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram
Коментарі на пост Ольги Сумської в Instagram

Нагадаємо, що відома українська артистка Ольга Сумська опублікувала фотографію зі своєю красунею донькою.