Український актор Тарас Цимбалюк розмістив фотографію в соціальній мережі. Він знаходиться в турецькому місті Стамбул, насолоджуючись відпочинком після важких зйомок і ефірів.

Відповідну фотографію Тарас Цимбалюк опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український актор стоїть на причалі одного і турецьких морів, одягнений у клітчасту сорочку. Також варто зауважити, що у нього звичний образ, Тарас відростив собі волосся, яке в'ється на вітрі. Він тримає в руках телефон і з серйозним виразом обличчя дивиться в камеру об'єктива.

"Стамбул, привіт ❤ ️ 🇹 🇷 давно мріяв побачити тобі ! З дитинства цікавила історія і велич цього міста ! У мене давно сформувався список місць, котрі варті уваги ... але все ж запитаю : друзі, хто був у Стамбулі, що порадите глянути і з'їсти смачного ?🤤 p.s. Морозиво та шаверму вже зацінив!",- прокоментував свій пост український актор.

Підписники, які стежать за творчістю Тараса Цимбалюка, залишили відгуки на його публікацію.

"Як подарунок рекомендую звідти везти чай і рахат-лукум👌", "Вам треба було феску з собою прихопити, ту що з Останнього Яничара! Стамбул бі оцінив)", "Можу порадити з'єднання їздити в Кападокію, там дуже гарно😍👍", "Гарного відпочинку😊", "Спробуйте пахлаву з кокосом🤤😻 (та що трубочкою - форма)", "Ortaköy, там багато затишних місць, а в бік Bebek району є маленька мечать, там дуже затишно і людей мало", - залишили коментарі фолловери Тараса.

Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram
Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram

Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram
Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram

Нагадаємо, що український актор Тарас Цимбалюк зізнався у своїх почуттях і зробив пропозицію своїй коханій у прямому ефірі.