30-річний український актор Тарас Цимбалюк став популярним після виходу серіалу «Спіймати Кайдаша». Актор нещодавно став учасником проєкту «Танці з зірками», він поділився власним досвідом участі в шоу.

View this post on Instagram

Наші репетиції стають складнішими. Часу на підготовку залишається все менше і менше. Танець, котрий ми готуємо до третього ефіру стане для усіх справжнім сюрпризом 🥳😬 Половину свого часу я віддаю на знімальному майданчику, бо зйомки в кіно ніхто не відміняв) Весь вільний від серіалів час я віддаю танцям ! Ловлю себе на думці, шо пішов третій місяць без вихідних ....😤🚀 Але це круто ! Це випробовує ! Це мотивує ! Це приємна втома ! Ще раз дякую вам за підтримку !!! Всіх обійняв ❤️

A post shared by ТАРАС ЦИМБАЛЮК (@taras.tsymbaliuk) on

Наші репетиції стають складнішими. Часу на підготовку залишається все менше і менше. Танець, котрий ми готуємо до третього ефіру стане для усіх справжнім сюрпризом. Половину свого часу я віддаю на знімальному майданчику, бо зйомки в кіно ніхто не скасовував) Весь вільний від серіалів час я віддаю танцям ! Ловлю себе на думці, що пішов третій місяць без вихідних ... Але це круто ! Це випробовує ! Це мотивує ! Це приємна втома ! Ще раз дякую вам за підтримку !!! Всіх обійняв ❤️ Тарас Цимбалюк

Тарас розповів в програмі «Світське життя», що перша репетиція шоу «Танці з зірками» вивела його із зони комфорту, і йому здавалося, це дуже незручним, особливо всі піруети.

Також він є прихильником бодібілдингу, але вирішив спробувати себе в танцях. Поки йому нове захоплення дається непогано.