Про це в інтерв'ю розповів колишній організатор концертів і гастрольних турів Лободи – Стас Пшеницин. Він також уточнив, що Ані Лорак - більш талановита, ніж Світлана Лобода.

За словами Пшеніцина, українська співачка Світлана Лобода, увійшовши на російський ринок, була вороже налаштована до своєї землячки Ані Лорак і всіляко намагалася її обійти.

Фотографія Ані Лорак з каналу "alexey 2017" в YouTube
Фотографія Ані Лорак з каналу "alexey 2017" в YouTube

- Я запам'ятав один момент. Вручення однієї дуже престижної музичної премії в Росії. У номінації Кращої співачки оголошені Лорак і Лобода, – говорить Стас. - Йде прямий ефір, я сиджу його дивлюся і листуюся про щось з Нателлою (Нателла Крапівіна-продюсер Світлани Лободи).

Оголошують: "Найкраща співачка року-Лобода!"І мені Нателла відправляє повідомлення:" бачив, яка рожа була у Лорак?!»

Стас стверджує, що Лобода дійсно багато в чому обійшла Лорак, і гонорар Світлани за корпоратив зараз вдвічі перевищує суму, яку отримує ані. Але при цьому, на його думку, Лобода поступається своїй конкурентці в таланті.

Фотографія Світлани Лободи
Фотографія Світлани Лободи

- Лорак-вокалістка, - продовжує Пшеницин. - Свєта-співачка з середніми вокальними даними, яка не в змозі відпрацювати весь концерт в живу... вона працює концерт з використанням живого звуку, Дабл-треку (тобто голос прописаний, він приглушений, а вона співає поверх) і плюсової фонограми (буквально дві пісні в концерті, коли їй потрібно відпочити).