У мережі опублікували фотографію відомої української артистки Наді Дорофєєвої. Вона показана в незвичайному для себе образі і досить втомленому вигляді.

Відповідну фотографію опублікували на фан-сторінці Наді "Nadyadorofeevanadya" в Instagram.

На фотографії фанати показали Надю в незвичному для себе образі. Вона лежить на підлозі, а саме на килимі, одягнена в чорну майку і чорний светр на замку. Її волосся розпущене, а погляд дуже втомлений, вона відкрила рот і дістала язик, ніби вона в непритомність впала.

Швидше за все, Українська популярна співачка вирішила так пожартувати, зробивши фотографію такого характеру.

"Сховай мову..) ", "Навіщо вивалювати мову🙁 🙁 🙁", " ти просто Няшка, Мені подобається! Не слухай цих ідіотів. Йшли всіх на Х..Й, ти прекрасна", "відпад", "The Rolling Stones", - коментують Передплатники фан-сторінки Наді Дорофєєвої.

Коментарі до посту Наді Дорофєєвої
Коментарі до посту Наді Дорофєєвої

Коментарі до посту Наді Дорофєєвої
Коментарі до посту Наді Дорофєєвої

Ні для кого не секрет, що популярна співачка є екс-учасницею успішної групи "Время и Стекло", яка, на жаль фанатів, нещодавно розпалася.

Але українська артистка заявила, що вона не збирається йти з великої сцени і буде будувати сольну кар'єру. Крім цього, відомо, що Надія Дорофєєва записує свою першу сольну пісню під назвою "Горить".

Аудиторія, яка стежить за творчістю співачки і її життям в цілому, із задоволенням дивиться її кліп і перший трек.

Нагадаємо, що популярна співачка Надя Дорофєєва не перестає радувати публіку різноманітними кадрами, цього разу вона здалася в нижній білизні і одній накидці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Надія Дорофєєва заінтригувала фанатів своєю публікацією в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що Надя Дорофєєва звернулася до аудиторії із заяви про те, що вона потрапила в ДТП.