Російська естрадна співачка, відома, як Валерія, народна артистка Росії Алла Перфілова розмістила свою фотографію в соціальній мережі. Вона показалася шанувальникам на відпочинку, на березі моря.

Відповідну фотографію Алла Перфілова (вона ж Валерія) опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

52-річна російська співачка порадувала своїх фанатів кадром з прогулянки по берегу моря. Вона здалася в одному купальнику, похвалившись своєю хорошою формою. Артистка одягнена в синій купальник і кепку. В одній руці вона тримає телефон, у другій – сонцезахисні окуляри.

Потрібно відзначити, що артистка перебувала на відпочинку в Дубаях.

"Як ви думаєте, чому я ходжу на прогулянку, навіть по берегу моря, завжди з телефоном?😂 😜 ",- прокоментувала свій пост Валерія.

Потрібно відзначити той факт, що в своєму 52-річному віці російська артистка знаходиться у відмінній формі – стрункі довгі ноги і плоский живіт.

Чимала кількість молодих дівчат можуть позаздрити такій хорошій формі.

Також в коментарях людей, які підписані на Валерію, можна побачити чимало скандальних відгуків.

"Голосніше за всіх пищала що на хліб не вистачає. На ікрі економила?", "А що, грошики з'явилися то? Нещодавно зовсім на бідність нарікали! Видерлися, молодці! Радий за вас! Всі ми раді, бідні ви наші жебраки"артисти"! 😆 ", "Де бабки знайшли ?кредит ?", "Чекаєте важливого дзвінка, адже скоро з'явиться на світ маленьке диво🐣", " шикарна фігура-мотивація для всіх нас 💖", - прокоментували фоловери російської співачки.

Коментарі на пост Валерії
Коментарі на пост Валерії

Коментарі на пост Валерії
Коментарі на пост Валерії

Коментарі на пост Валерії
Коментарі на пост Валерії

Нагадаємо, що відомий російський артист Валерій Леонтьєв здивував своїх фанатів фотографією після того, як скинув 8 кілограм.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Валерій Меладзе засмутив фанатів пропозицією не знімати новорічні передачі.

Також портал "Українці" писав, що російська співачка Наташа Корольова порадувала своїх фанатів новим образом.