30-річна Регіна Тодоренко відверто розповіла про свої стосунки з чоловіком. Телеведуча зізналася, що в інші хвилини хоче розлучитися з Владом Топаловим, повідомляє "7 днів".

Зірка "Орла і решки" провела прямий ефір з психологом. Регіна Тодоренко заявила фахівцеві про серйозну кризу, яку пережила зі своїм чоловіком. Причиною конфліктів були різні погляди подружжя на виховання дітей.

Регіна Тодоренко і Влад Топалов
Регіна Тодоренко і Влад Топалов

Є моменти, на які ми маємо полярні точки зору і ми не можемо прийти до спільного знаменника. У такі моменти дуже хочеться розлучитися.

В даний час подружжя вчаться прислухатися один до одного, промовляючи всі турбують їх речі і опрацьовуючи їх з фахівцем.

"Коли я народила, в першу секунду відчула безмежну любов і відповідальність. Через півроку у мене взагалі почалася істерика, сльози лилися градом в телефонну трубку моєї подруги упереміш з питаннями " чи все правильно я роблю ,а коли ж ця тривога і гіперответсвенность пройдуть???". Але у відповідь я почула "ніколи". Доведеться якось навчитися миритися з цим, але, мабуть, материнському серцю стан спокою невідомий", - зізналася Регіна Тодоренко на своїй сторінці в інстаграмі.

Регіна Тодоренко поділилася в "вечірньому Урганті" своїми враженнями від виступів на льоду її дружина Влада Топалова, який катається в парі з олімпійською чемпіонкою Оленою Ільїних.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"У них дуже багато чуттєвих номерів, під час яких вони обіймаються або навіть цілуються. Я не ревную. Просто потім тихо плачу вдома, коли переглядаю номери", - жартує телеведуча.

Глядачі до цього звернули увагу на пристрасть у поглядах і чуттєвість рухів Влада Топалова і Олени Ільїних, коли вони виступають на льоду.

Особливо багатьох збентежило те, що чоловік Регіни Тодоренко не соромиться цілувати партнерку-фігуристку, незважаючи на наявність у нього дружини.

Чутки про романтичні почуття Влада Топалова до Олени Ільїних підігріває сам співак, регулярно викладаючи на своїй сторінці в Інстаграме спільні знімки з напарницею.

Поведінка чоловіка Регіни Тодоренко привело в замішання його шанувальників. "Така пристрасть не обмежується виступом!", "Мені здається, що між вами щось є-хімія", " скільки можна її цілувати? Дружину цілуй!",- пишуть підписники.