Надія Дорофєєва порадувала шанувальників першим сольним кліпом. Відповідне відео вийшло на її офіційній ютуб-сторінці.

Пісня, на яку вона зняла відеокліп, називається "gorit". На даний момент проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Дорофєєва влаштувала собі масштабну відпустку. Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до свого сольного альбому. На одну з них вона записала кліп.

"Цей кліп-відображення того, як я змінилася, і того, яка я зараз", - повідомила вона.

Відзначимо, що в основному шанувальники критично поставилися як до самої пісні, так і до кліпу. Багато хто вважав її досить слабкою.

"Кліп для мене особисто як асорті ідей з кліпів Брітні Спірс. Схожі образи, ідеї, хореографія"; " візуал відмінно, пісня якась слабка для старту сольної кар'єри. У Наді такий гарний і сильний голос, але ця пісня не розкриває цього"; " в якому класі той, хто написав цей текст? Ну явно третьоклашка писала", - повідомила вона.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.