Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе та працює в Росії, довго не могла знайти щастя в особистому житті. Співачка була заміжня два рази, але ці шлюби нічим хорошим не закінчилися. Влітку 2020 року Сєдокова вийшла заміж третій раз і сподівається на щасливе подружнє життя. Крім того артистка виховує трьох дітей від своїх колишніх чоловіків. Здавалося, зараз в її житті все дуже добре, але все ж таки дещо непокоїть колишню "віагрянку"

Як передає портал Українці, співачка на своїй сторінці в мережі Instagram поділилася із шанувальниками своїми думками про жіночій вік.

"Який термін придатності у жінки ? А що в 30 все вже? Що по 40 років ? А в 60 на вулицю не виходити? "Старуха". "Бабі майже 40 років, а вона всі пісні про малолітське кохання співає!" Це короткий переказ деяких коментів під моїм постом з весілля . Весілля! Щасливої події! Але я вкотре задумалася, чому ці жінки, так люто хочуть, щоб моє життя, як жінки Закінчилося? У вас є відповідь на це питання?" написала співачка.

Співачка повідомила, що не розуміє чому жінку "хоронять" в 30 років. Сєдокова вважає, що ніхто не має права судити жінок, які наприклаад в 35 років ще не заміжні. Також співачка порадила не слухати того, кто говорить що життя закінчилося.

"Дівчатка, не слухайте Ви тих, хто кричить, що життя в 40,50,60 закінчується. Як каже моя улюблена героїня в "Москва сльозам не вірить" - в сорок років життя тільки починається, це вже я тепер точно знаю" зазначила Анна Сєдокова.

Скріншот із Instagram Анни Сєдокової.

Нагадаємо, що Анна Седокова розповіла про страшну травму дитинства.

Раніше Українці повідомляли, що Світлана Лобода одяглась в чорне і терміново звернулася до фанатів.

Також ми повідомляли, що Анастасія Приходько зізналася, що радіє коли іншим "бридко та неприємно".