Пандемія китайського віруса сильно вплинув на діяльність всіх верств населення. Люди втрачають роботу, а разом із цим будь-яких засобів існування. Через заборону концертів страждають також і зірки шоубізнеса.

Як передає портал Українці, відомий російський співак Валерій Меладзе поскаржився на на тяжку долю артиста через ковідну проблему. Про це він розповів в програмі "Особисті зв'язки".

Співак зазначив, що корпоративні вечірки надзвичайно важливі не лише для знаменитостей, а й для самих людей, адже вони можуть розважитися та відпочити. А без таких подій життя перетворюється на суцільні сірі будні.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Валерій зауважив, що багато артистів сподівались заробити хоч трохи грошей, але зараз ні в кого немає роботи.

Знаменитий співак також заявив, що якщо артистам не дозволяють розважати людей, то нехай ті, хто видає укази, роблять це за них.

"Нам не дали нині попрацювати. Але, напевно, будуть новорічні зйомки, вогники ... Ну а якщо ми відповімо так само? Візьмемо й не знімемося у святкових концертах. Краще нехай ті, хто ці укази випускає, веселять усю ніч наш народ", – повідомив Меладзе.

Зазначимо, що що це не перший раз коли Меладзе скаржиться на заборону концертів. Нещодавно співак залишив на своїй сторінці в Instagram допис, в якому попрохав своїх зіркових друзів байкотувати новорічні вогникии, щоб всі побачили як без них буде сумно у святкову ніч.

Скріншот із Instagram Валерія Меладзе
Скріншот із Instagram Валерія Меладзе

Нагадаємо, що у Росії ополчилися проти Валерія Меладзе: світить кримінальна справа.

Раніше Українці повідомляли, що Заслужений артист РФ Валерій Меладзе заявив про те, що мріє про відкриття кордонів між Грузією, Україною і Росією.

Також ми повідомляли, що Джанабаєва показала, як Меладзе виконує подружній обов'язок.