У Росії розгорається скандал після пропозиції співака Валерія Меладзе скасувати новорічні вогники.

Наприклад, у партії "Комуністи Росії" запропонували оштрафувати Валерія Меладзе за заклик до артистів не брати участь у записі новорічних телепередач.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Раніше співак в особистому Instagram опублікував пост, де поскаржився на те, що через коронавірусних обмежень були скасовані концерти, у зв'язку з чим «немає відчуття свята».

Звідси він робить висновок, що артистам варто було б саботувати участь у записі новорічних телевізійних шоу. Це нібито зверне увагу громадськості на те, що обмеження позбавили роботи десятки тисяч людей з шоу-індустрії.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Предстедатель ЦК партії "Комуністи Росії" Максим Сурайкін ні багато ні мало знайшов в словах зірки склад кримінального злочину.

Пан Меладзе закликав артистів відмовитися від зйомок у новорічних передачах, хоче зірвати "Новорічний вогник", улюблений десятками мільйонів глядачів. Дії артиста знаходяться на межі передбачених статтею КК закликів до масових заворушень, саботаж Максим Сурайкін

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Далі послідував ряд мілітаристських порівнянь, де зірки шоу-бізнесу стали солдатами передового фронту в боротьбі з пандемійною нудьгою. А Меладзе звинувачують у "зраді глядачів".

У прес-службі партії зазначили, що в ГУВС Москви направлено заяву з проханням "оштрафувати шантажиста-співака за заклики до саботажу".