Популярна україїнська співачка MARUV (Анна Корсун) є однією із скандальніших та епатажніших артистів нашої країни. Таку славу знаменитість здобула через скандальну ситуацію після національного відбору до музичного конкурсу "Євробачення" у 2019. Конфлікт стався через висту співачкі у країні агресорі - Росії. Знаменитість і по сей день полюбляє тишити російську публіку.

Як передає портал Українці, MARUV виступила в ролі члена журі музичного конкурсу на російському каналі. Відповідною іформацією вона поділилася на своїй сторінці в мережі Instagram.

Maruv
Maruv

"Журю в новому шоу "СуперСтар" - написала співачка під знімками.

Скріншот із Instagram MARUV
Скріншот із Instagram MARUV

Крім української співачки в журі також сиділи Віктор Дробиш, Лариса Доліна та Сергій Сосєдов.

Фото з Instagram MARUV
Фото з Instagram MARUV

Вітчизняним шанувальників зірки дуже не сподобалося, що співачка судить російке телешоу.

"круто напевно сидіти в журі на шоу, де всі інші персони нон грата в твоїй країні))) а ще й на НТВ, самому гнилому каналі, який кожен день ллє гівно на Україну. але гроші не пахнуть. що ж... браво", "Запроданка, що тут скажеш.." - писали підписники зірки.

Скріншот коментарів до фото MARUV
Скріншот коментарів до фото MARUV

Скріншот коментарів до фото MARUV
Скріншот коментарів до фото MARUV

Зазначимо, що деякий час назад MARUV вже наслухалася критики через російке шоу. На офіційній сторінці "Євробачення" в Україні в Instagram виставило фото зі зйомок цього проєкту. І звичайно українським шанувальникам це не сподобалося.

Нагадаємо, що eкраїнська співачка MARUV в соцмережі розповіла, що отримала роботу в російському кінобізнесі.

Раніше Українці повідомляли, що епатажна співачка Maruv поділилася своїми нескромними бажаннями у вечірньому шоу "Мурзилки Live"

Також ми повідомляли, що Maruv змінила латекс на сіточку, чоловіки аж спітніли від побаченого.