Черговий випуск російського шоу "Льодовиковий період " підніс масу приводів для обговорень. Несподіваний вчинок Регіни Тодоренко затьмарив навіть найневдаліші підтримки і гучні падіння зірок на льоду.

Виступ актриси закінчився поцілунком в губи з її напарником Романом Костомаровим.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Щотижня діячам мистецтва і артистам доводиться придумувати оновлену тематику номерів. Цього разу Регіна Тодоренко разом з Олімпійським чемпіоном вирішили порадувати телеглядачів чуттєвою композицією.

Вони обрали вельми виграшний музичний супровід: великого тенора Лучано Паваротті - "Карузо". Білосніжна сукня з шифону тільки доповнювала невинний образ Тодоренко. Однак кульмінація номера, яка повинна була здивувати журі, зачепила виключно почуття телеглядачів.

Професійні фігуристи не оцінили пристрасного підходу Регіни і поскаржилися, що на цей раз пара не дотягнула до відмінних оцінок. Залишається тільки гадати, який же етап буде наступним у відносинах Тодоренко і Костомарова, якщо вже класичні поцілунки не приносять належного успіху.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"Всім учасникам хочеться ставити максимальний бал. Сьогодні, порівняно з минулим номером, мені трошки не вистачило. Ми, звичайно, чіпляємося. Але хочеться, щоб ви зробили щось таке, щоб нас сколихнуло",-заявила дружина прессекретаря Путіна Тетяна Навка.

Варто відзначити, що поцілунок на льоду став ще одним приводом для конфліктів в сім'ї Тодоренко. Напередодні телеведуча поспілкувалася з психологом про особисте життя. Знаменитість зізналася, що її шлюб з Владом Топаловим далекий від досконалості. Залишається тільки гадати, чи зможуть зірки зберегти теплі сімейні відносини до кінця проекту на льоду.