Спадкоємиця Анастасії Заворотнюк висловилася про свій душевний стан. Анна зізналася, що цей рік був для неї дуже складним.

Це пов'язано з боротьбою її зіркової матері з раком мозку. Хвороба Анастасії Заворотнюк змусила дівчину інакше поглянути на світ.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За словами Анни, 2020 рік так її змінив, що тільки зараз дочка зірка серіалу "Моя прекрасна няня" зрозуміла – вона виросла.

Вона зазначила, що її рожеві окуляри розбилися об скелі реалій. Після важких випробувань дівчина відчула неймовірну енергію і перетворилася на "сильну духом людину".

Але головним у житті вона вважає те, що поруч з нею знаходяться близькі. "Життя дуже сувора штука", - констатувала спадкоємиця Анастасії Заворотнюк. Тому необхідно тримати удари долі.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Всім, кому зараз нелегко, вона побажала величезного здоров'я, щастя, душевного тепла, любові і сили духу. Також дочка знаменитості додала, що в хвилини відчаю їй допомагає мікроблог, який вона активно веде.

Як раніше писали Українець, 49-річна Анастасія Заворотнюк побувала в студії телешоу "прямий ефір" на "Росії 1", ведучим якого є Андрій Малахов.

Інформація про те, що Анастасія Заворотнюк планує відверто розповісти про те, що сталося з нею в ефірі телешоу, з'явилися ще минулого літа. В останні 2 тижні знову поповзли чутки, що готується передача із зіркою "моєї прекрасної няні".

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За даними джерела, актриса нібито вже взяла участь у зйомках програми" Прямий ефір", при цьому її поява у Андрія Малахова тримали в найсуворішій таємниці від співробітників передачі.

"Нам сказали-виходити з гримерних і адміністраторських кімнат заборонено. Приїде актриса, яку ніхто не повинен бачити", - розповіла Адміністратор компанії, що займається продакшеном.

Якщо вірити джерелу, Анастасія Заворотнюк заявилася в павільйон кіностудії ім. Горького вночі 17 листопада.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Нас навіть попросили вимкнути Смартфони", - розповіла адміністратор. Дівчина зазначила, що на студії давно мусувалися чутки про підготовлюваний випуск шоу з Заворотнюк, тому всі вирішили, що вона нарешті все-таки приїхала. При цьому адміністратор додала, що особисто не бачила актрису.