49-річна Анастасія Заворотнюк побувала в студії телешоу "Прямий ефір" на "Росії 1", ведучим якого є Андрій Малахов.

Інформація про те, що Анастасія Заворотнюк планує відверто розповісти про те, що сталося з нею в ефірі телешоу, з'явилися ще минулого літа. В останні 2 тижні знову поповзли чутки, що готується передача із зіркою "Моєї прекрасної няні".

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

За даними джерела, актриса нібито вже взяла участь у зйомках програми" Прямий ефір", при цьому її появу у Андрія Малахова тримали в найсуворішій таємниці від співробітників передачі.

"Нам сказали - виходити з гримерних і адміністраторських кімнат заборонено. Приїде актриса, яку ніхто не повинен бачити", - розповіла адміністратор компанії, що займається продакшеном.

Якщо вірити джерелу, Анастасія Заворотнюк заявилася в павільйон кіностудії ім. Горького вночі 17 листопада.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Нас навіть попросили вимкнути смартфони", - розповіла адміністратор. Дівчина зазначила, що на студії давно мусувалися чутки про підготовлюваний випуск шоу з Заворотнюк, тому всі вирішили, що вона нарешті все-таки приїхала. При цьому адміністратор додала, що особисто не бачила актрису.

Варто відзначити, незадовго до цього директор "Прямого ефіру" Олексій Міндель говорив, що про зйомки шоу з Заворотнюк йому "нічого не відомо".

До цього колишній реквізитор МХТ ім. Чехова Світлана Веселова розповіла, що страждає від раку мозку Анастасія Заворотнюк продовжує наполегливо боротися за життя.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

У неї не зовсім зв'язна мова, їй важко говорити. Інтелект її не постраждав. Вона все розуміє і їй не хочеться показувати себе публіці. На жаль, хвороба внесла непоправні зміни в її зовнішність.