Алла Пугачова підробила коханого чоловіка. Одягнувшись в міні-спідницю і червоний кардиган, співачка дала зрозуміти, що гумористу дуже пощастило з коханою.

Читайте нас у Google News!

Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової
Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової

Примадонна відома не тільки своїм вокальним талантом, але і відмінним почуттям гумору. Разом зі своєю подругою і колегою Лаймою Вайкуле артистка записала комічне відео.

У кадрі зірка позувала в молодіжному Луці. Його "цвяхом" стали яскраві шкарпетки. "Відхопив себе Жар-птицю", – пожартувала над Максимом Галкіним Алла Пугачова, що викликало у її чоловіка сміх.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

"Моя Жар-птиця!"- ревниво відповів шоумен. До слова, раніше телеведучий зізнавався, що не має нічого проти візитів колишнього чоловіка співачки Філіпа Кіркорова в їх будинок.

Відомо, що король вітчизняної естради – частий гість в сімейному гніздечку Алли Пугачової. За словами Максима Галкіна, для них Філіп – це вже щось святе і рідне.

Як писали Українець раніше, в мережу потрапила фотографія з сімейного життя відомих російських артистів Алли Пугачової і її чоловіка Максима Галкіна. На кадрі примадонна російської естради сидить в кріслі, а ззаду стоїть її чоловік.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці "_zvezdi2020_20" в Instagram.

"Алла Пугачова і Максим Галкін відзначили 19 років спільного життя 🖤", - підписана дана фотографія, яка присвячена 19-й річниці весілля Максима Галкіна і Алли Пугачової.

На кадрі видно, що подружжя спілкується з якимось чоловіком, який сидить задом до об'єктиву камери. Алла Борисівна сидить у кріслі, а Максим Галкін стоїть ззаду і тримає її за плечі, ніби робить масаж.

Фанати сім'ї російських знаменитостей, які стежать за їх особистим життям, залишили численні відгуки на фотографію домашнього характеру.

"Ну хоть тут Пугачева без фотошопа)", "19 лет?", "Сиделка", "Показалось что на коляске ее везёт 🤣", "Безумный Макс😂", "Язвы,завидуйте дальше. Думаете возраст это все? Доживите до ее лет,а потом трещите. Бедный Максим? Он не бедный,это вы мышлением бедны.", "Когда она без фото шопа к ней больше сострадания и уважения, Максима походу все устраивает", - прокоментувала пост публіка.