Надя Дорофеєва стала першою українською виконавицею, яка очолила музичний чарт Top 100 Apple Music Chart. Вона посіла перше місце з піснею Gorit.

Про цю інформацію повідомляє портал Українці, з посиланням на Факти ICTV.

Зазначається, що поруч з Дорофеєвою у чарті також знаходяться такі відомі виконавці, як: Баста, SLAVA MARLOW, BULA & SVNV та Billie Eilish з піснею Therefore I Am.

При цьому, новий хіт "Gorit" – перша пісня її сольного проекту DOROFEEVA. Співачка представила кліп 19 листопада, а вже за три дні очолила український музичний топ пісень.

"Цей кліп – відображення того, як я змінилася, та того, яка я зараз. Разом з режисером Таню Муіньо та її командою ми створили історію про естетику та стиль нової DOROFEEVA", – заявила Надя Дорофеєва.

Водночас, із здобуттям першого місця співачку на своїй сторінці в Instagram привітав її продюсер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап.

"Надя стала першою українкою, яка очолила український чарт. Прикольно. Надя, вітаємо", – сказав Потап.

Нагаадємо, що українська співачка Надя Дорофеєва на онлайн-вечірці презентувала свій дебютний кліп на пісню Gorit. Це перша сольна пісня Дорофеєвої після розпаду гурту Время и Стекло. За перші 10 хвилин кліп набрав понад 45 тис. переглядів на YouTube-каналі.

Раніше ми повідомляли, що шанувальники розкритикували Дорофєєву за перший сольний кліп.

Також нагадаємо, що Надя Дорофєєва потрапила в ДТП: "сольна кар'єра почалася не дуже вдало".