Відома українська співачка і актриса Аліна Гросу розмістила свою фотографію в соціальній мережі. Вона здалася в щоденному домашньому образі, перебуваючи у себе на кухні.

Відповідну фотографію Аліна Гросу опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома українська актриса здалася на фотографії в повсякденному образі, вона сидить у себе на кухні з загадковим поглядом.

За словами артистки, вона перебуває у себе вдома, в рідному місті Чернівці, куди вирушила до своїх родичів після хвороби.

"Як я скучила за рідним містом🤗 після хвороби, перше що захотілося приїхати до Чернівців і побачити рідних.. сказати їм як сильно я їх люблю... і обійняти кожного.. хочеться зараз більше часу проводити з сім'єю, все інше: робота, захоплення, хобі полетіли на другий план, багато переознаєш. Говоріть частіше близьким, як ви їх любите❤️ це дуже важливо!",- прокоментувала свій пост співачка.

Півмільйонні підписники, які стежать за творчістю та особистим життям артистки, залишили чималу кількість відгуків на публікацію.

"Любові тобі, Аліночка, справжньої, міцного, вірного чоловічого плеча💖 💖 💖 💖"," а якщо не кому говорити?", "Приїжджайте 👍ми вас Аліна будемо раді бачити", " дуже красива! Будьте здорові!",- прокоментували фоловери Аліни.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна артистка Аліна Гросу вирішила нагадати публіці про свій недавній кліп, який розмістила в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Аліна Гросу розповіла фанатам про подробиці свого особистого життя і про недавнє розлучення.

Також портал "Українці" писав, що актриса Аліна Гросу поділилася своїми планами на найближчий час, а також розповіла про зйомки нового серіалу.