Відомий турецький актор Халіт Ергенч розмістив фотографію в соціальній мережі. Він здався разом зі своєю дружиною Бергюзар Корель.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Халіта Ергенча в Instagram.

Популярний актор здався публіці в обіймах своєї дружини, вони посміхаються і дивляться в об'єктив камери для спільної фотографії.

Турецький актор розповів, що давав інтерв'ю, в якому говорив про реакцію оточуючих на його другий шлюб.

"Перш за все, в інтерв'ю я розповів про те, через що ми пройшли, коли всі нападали на нас на початку наших відносин. Людина розуміє своє слово, сказавши одного разу, але сьогодні, після стількох років, подекуди все ще звучать некрасиві звинувачення, особливо щодо Бергюзара, тому я думаю, що не зміг добре пояснити наш стан", - прокоментував Халіт свій пост.

Також він заявив про те, що незважаючи на всі брудні чутки, Бергюзар не має нікого відношення до розриву його першого шлюбу.

"Бергюзар Корел-моя дружина, чудова мати нашого сина Алі і моє найдорожче завжди залишається моїм улюбленцем. Я відкидаю подібні звинувачення, вважаю їх вкрай несправедливими і рішуче засуджую їх", - звертається до публіки популярний турецький актор Халіт Ергенч.

Крім цього, він сказав, що у людей, які брали участь у поширенні брудних і неправдивих чутках про нього і Бергузар, вже народилися діти і з'явилися сім'ї. За словами актора, вони повинні проявити хоч трохи стриманості і поваги.

Нагадаємо, що 73-річний актор Балі Алібасов заявив, що має намір одружитися на 31-річній дівчині.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка Леді Гага порадувала фанатів тим, що вона буде зніматися в новому фільмі - трилері разом з відомим актором Бредом Піттом.