Українська телеведуча і журналістка Марічка Падалко розмістила фотографії в соціальній мережі. Вона здалася разом зі своєю сім'єю і привітала свого сина зі святом.

Відповідні фотографії Марічка Падалко опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На першій фотографії українська журналістка показала себе, чоловіка і сина в школі на першому дзвінку. Вони посміхаються і сяють від щастя в такий знаменний день.

На наступних знімках Марічка показала своїх дітей.

"День Сіна! Вдячна Богу, що його святкую! А день сьогодні чудовий😀 Особливо його завершення)", - прокоментувала свій пост українська телеведуча "ТСН".

Багатотисячна аудиторія, яка стежить за кожним постом Марічки, залишила відгуки на такі милі і сімейні кадри.

"Ви, такі гарні! Хай Бог благословить вашого сіна і всіх вас!💖 💖 💖 ", "Які ж ви всі гарненькі. Дуже обожнюю вашу сім'ю. Бережи вас Господи!", "Супер сім'я💞💖❤️💞💖❤️😍", "Вітаю вас🙌Ви-прекрасна мама🌟🌞", "❤️❤️❤️як швидко ростуть діти))) чарівні)", " Миша, красунчик🔥", " Миша, красунчик🔥", - прокоментували фоловери пост Марічки Падалко.

Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram
Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram

Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram
Коментарі на пост Марічки Падалко в Instagram

Крім цього, потрібно зауважити, що журналістка регулярно публікує пости, на яких вона розповідає про походи до лікаря і дає багато порад підписникам.

Нагадаємо, що відома журналістка Марічка Падалко оприлюднила фотографію зі своєю дочкою в соцмережі і розповіла про їх похід до лікаря.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна ведуча " ТСН " Марічка Падалко поділилася з аудиторією, як вона проводить дозвілля під час пандемії.

Також портал "Українці" писав, що українська телеведуча Марічка Падалко розповіла аудиторії про те, як вона сходила до мамолога.