Колишня учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва почала свою сольну кар'єру зі скандалу. Її перша пісня "gorit" одразу стала хітом. А ось кліп отримав жорстку критику, через те, що вона танцює на мосту над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції Гідності і де вшановують їхню пам'ять.

Як передає портал Українці, стосовні цієї ситуації висловився громадський діяч Сергій Стерненко.

Кліп Дорофєєва презентувала 19 листопада, перед 7-ю річницею Майдану.

Далі зі слів Сергія Стерненка, який присвятив цьому свій блог.

"По всій країні не знайшлося іншого місця, щоб зняти кліп, в якому вона танцює саме там, де вбивали людей. Я спочатку подумав " може це така випадковість?".

Але згадав як Дорофєєва гастролювала в Росії, коли йшла війна. Згадав, як вона відмовилася сказати, що Росія на нас напала. Як нещодавно вона виступала на концерті до весілля пасинка Медведчука. І тоді все стає на свої місця.

Це не просто так. Думаю, що Надя Дорофєєва цілком усвідомлено залізла на ці ворота і там знімала кліп на свою попсову пісню і танцювала. Тому що їй дуже весело. Наді просто нас*ать на те, що тут вбивали людей. Їй нас*ать на те, що Небесна сотня гинула саме тут.

Ти, Надя - погань. Якщо тобі наплювати на тих людей, завдяки яким ти можеш жити у вільній, демократичній, незалежній країні і знімати свої кліпи" - розповів Сергій Стерненко

Зазначимо, що Стерненко після свого блоку на своїй сторінці в Facebook написав пост, в якому попросив допомогти Наді її провину.

Скріншот із Facebook Сергія Стерненка
Скріншот із Facebook Сергія Стерненка

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва на містку над Алеєю Небесної сотні викликала обурення в українців.

Раніше Українці повідомляли, що Надя Дорофеєва стала першою українською виконавицею, яка очолила музичний чарт Top 100 Apple Music Chart

Також ми повідомляли, що українська співачка Надія Дорофеєва на онлайн-вечірці презентувала свій дебютний кліп на пісню Gorit.