Російський співак, бізнесмен і музикант, соліст російської поп-групи "Руки Вверх" Сергій Жуков розмістив фотографії в соціальній мережі. Він показав фанатам знімки своєї сім'ї.

Відповідну фотографію Сергій Жуков опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На одній з фотографій російський музикант стоїть разом зі своєю дружиною у весільному вбранні. Причому він поділив кадр на дві частини: на одному – в чорно-білих тонах, на другому – у фарбах. Подружжя радісно посміхаються і дивляться в камери об'єктива.

Також на наступних кадрах соліст групи "Руки Вверх" показав всю свою сім'ю разом – дружину та їхніх дітей. Можна відзначити, що сім'я Сергія Жукова досить таки велика - у них є троє дітей.

"Цим затишним вечором ми вирішили підняти архіви і подивитися старі фотографії))📸 і ось, що я зрозумів - світ змінюється, одні події біжать за іншими, але щось все одно залишається незмінним.. Поруч зі мною завжди кохана дружина і вже підросли дітки...❤️А що незмінним залишається у вас?☺️", - прокоментував і задався питанням російський артист.

Фанати, які підписані на відомого співака, в кількості 2.2 мільйона чоловік залишили чималого приємних і теплих відгуків на публікацію сімейного характеру.

"Хлопці, ви неймовірні! Захоплена вами!!! Любові і ніжності!!!! 😉 💞 ", "Які ви красиві🙏", " які у вас Гарні діти👍 🏻 😊", - прокоментували фоловери російського бізнесмена і співака.

Коментарі на пост Сергія Жукова в Instagram
Коментарі на пост Сергія Жукова в Instagram

Нагадаємо, що відомий російський артист Сергій Жуков розповів фанатам історію зі свого життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український артист Олексій Завгородній (Позитив) опублікував інтригуюче відео, на якому звернувся до фанатів.

Також портал "Українці" писав, що російський співак Валерій Меладзе розповів аудиторії про те, як важко доводиться жити під час пандемії.