Суперблондинка, популярна українська артистка Оля Полякова розмістила відео, на якому звернулася до публіки. Вона повідомила про жорстокість і брудні звертаннях в свою сторону.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Українська співачка, як завжди, чудово виглядає: гарний макіяж, який яскраво підкреслює її великі очі, довге і пряме волосся. А одягнена вона в спортивний костюм білого кольору.

"Я вам скажу, що жінки точно також в нашій країні ненавидять один одного. Тобто, під моїм останнім постом, особливо у Фейсбуці, там, де жінки старші, стільки жовчі, стільки заздрості, злості навіть, я б сказала", - звернулася до своєї аудиторії "Королева ночі".

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, Оля Полякова підписала своє відео "Дівчата, припиніть топити один одного".

"Дівчата, виходить, що жінки у нас жеруть жінок, жінки розвивають і популяризують сексизм, ненавидять чужу молодість, чужу красу", - з глибоким розчаруванням говорить популярна співачка.

Всім відомо, що українська співачка користується величезною популярністю не тільки на території України, але і по всьому світу. Не дивно, що у суперблондинки стільки заздрісників і хейтерів.

Оля Полякова закликає жіночу аудиторію не бути такою жорсткою один до одного.

"Дівчата, так само не можна, Ми ж з вами-жінки", - звернулася артистка до жіночої аудиторії.

Нагадаємо, що популярна співачка Оля Полякова придумала своє нове шоу на YouTube-каналі під назвою "Васадулі Вагароде".

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна артистка Ольга Полякова розповіла українцям, як вона провела своє недавнє дозвілля.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Оля Полякова в черговий раз порадувала своїх фанатів знімками.