Руська співачка, поетеса і композитор, а також колишня солістка групи "Девочки", випускниця і переможниця "Фабрики зірок — 4" Ірина Дубцова здалася на милому знімку з покійним екс-співаком групи "Иванушки" Олегом Яковлєвим.

Відповідні фотографії розміщені на сторінці "zvezdnie___novosti" в Instagram.

На фотографії російська співачка знаходиться в одному з нічних клубів Росії, а за нею стоїть колишній співак групи "Иванушки" Олег Яковлєв, який обіймає Ірину ззаду.

Під фотографією написано чимало про життя Ірини Дубцової та її різноманітні романи з російськими артистами.

"У різний час у Дубцової були гучні романи з чоловіками, в тому числі і з досить відомими. Мабуть, найзагадковішою сторінкою особистого життя Ірини Дубцової був передбачуваний роман із зіркою "Иванушек" Олегом Яковлєвим, який пішов з життя кілька років тому", - підписаний пост про зірок.

Крім цього, на сторінці в соціальній мережі зазначено, що артисти познайомилися в далекому 1999 році, коли співачка Дубцова співала в групі "Девочки".

Сама Ірина Раннє заперечувала чутки про роман з Олегом, але через деякий час вона зізналася.

"Я дійсно в якийсь момент у своїй юності була в нього закохана, а він відповів взаємністю. Олег був дуже світлою людиною і дуже був мені дорогий. Ось і все, що я після років можу про нього сказати. Вічна йому пам'ять", - розповіла російська зірка.

Нагадаємо, що у мережі опублікували фотографії нового образу Наді Дорофєєвої, який пов'язаний з сольною кар'єрою артистки.

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярна українська співачка Тіна Кароль порадувала фанатів розкішними знімками.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Ані Лорак презентувала свій новий кліп на своєму YouTube-каналі.