Російський співак, соліст групи "Иванушки International", продюсер колективу "APPolonovGang", бізнесмен Андрій Апполонов розмістив фотографії зі своїм покійним другом і колишнім учасником групи "Иванушки".

Відповідні кадри Андрій Апполонов розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Першу фотографію російський артист присвятив своєму покійному колезі з групи "Иванушки". На ній зображений молодий Олег Яковлєв, який радісно посміхається в камеру об'єктива.

На наступному кадрі зображені всі учасники групи "Иванушки", вони виступають на своєму концерті.

Також на третій фотографії постали Андрій і його покійний друг Олег.

"Для мене листопад найсумніший місяць...28го, в день нашого перенесеного концерту моєму татові виповнилося б 90 років. Нещодавно був день народження у Ігоря Соріна, сьогодні у Олежки Яковлєва. Пом'янувши...",- прокоментував російський співак свій несамовитий пост.

Численні фанати, які підписані на сторінку російської зірки Андрія Апполонова, залишили безліч відгуків на пост.

"Світла пам'ять 🙏", " завжди будемо пам'ятати!!! Світла пам'ять!!! 🙏 🙏 🙏 ❤ ", "все дитинство і шкільний час пройшов під Соріна і Яковлєва 🙏 Свята пам'ять і спасибі за дитинство!", "Світла пам'ять. Завжди в наших серця", " Царство Небесне.... 🙏 ", "І річниця у Маргарити Андріївни, теж в листопаді....",- прокоментувала аудиторія пост Андрія.

Коментарі на пост Андрія Апполонова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Апполонова в Instagram

Коментарі на пост Андрія Апполонова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Апполонова в Instagram

Нагадаємо, що відомий український співак Віталій Козловський розповів фанатам цікаву історію зі свого життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зіркова сімейна пара Сергій і Сніжана Бабкіни користуються однією сторінкою в Instagram після того, як шахраї вкрали сторінку Сніжани.