«1+1» працює над новим сезоном серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще», прем'єру якого глядачі каналу побачать уже цієї осені. Стало відомо, що одну з ролей виконає шоумен, актор та ведучий «Розсміши коміка» Юрій Ткач.

Глядачі «1+1» знають Юрія Ткача з гумористичних проектів студії «Квартал 95» та як учасника «Танців з зірками», а вже скоро побачать у комедійному серіалі «Великі Вуйки. Вдома краще». Окремі знімальні дні актора проходили у популярному заміському готельному комплексі. На перших фото зі знімального майданчика Юрій Ткач ховається від сонця під парасолькою та вирішує щось зі Штефком. В якому амплуа в комедії з'явиться шоумен та ким стане для жителів Великих Вуйок, глядачі дізнаються після прем'єри серіалу. Проте, творці комедії інтригують, що герой Юрія Ткача постане у серіалі перед нелегким вибором.

Нагадаємо, однією з акторок «Великих Вуйок. Вдома краще» стала українська співачка, тренерка «Голосу країни» Тіна Кароль. Зйомки в серіалі стали її першою роботою в кадрі після карантину. Також продюсери розповідають, що окрім Юрія Ткача та Тіни Кароль, акторами комедії стануть й інші відомі та улюблені зірки мільйонів українців.

За сюжетом комедійної історії, після того, як гуцульська делегація у складі Івана Петрука, Боді, Штефка та Василя Микитюка у столиці домоглася прокладання у Великих Вуйках дороги, приватний інвестор збудував готель, і село от-от може стати європейським курортом. Також креативний продюсер та актор проекту Юрій Горбунов розповідає, що глядачам цікаво буде спостерігати за особистими стосунками героїв: «Неочікувано будуть розвиватися стосунки Ірки та Штефка, кожен з яких має непростий характер. Та особливо глядачам доведеться похвилюватися через майбутнє мого персонажа Івана та його обраниці Галини, роль якої виконує Надія Мейхер. Вони будують свою родину вже у Великих Вуйках, а столичній жінці Галині до простих сільських умов треба ще призвичаїтися».