Українська ведуча Ольга Горбачова оприлюднила свою фотографію в соціальній мережі. Вона показалася публіці в легкому жовтому костюмі на одній з вулиць Києва.

Відповідну фотографію Оля Горбачова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Телеведуча порадувала публіку літнім знімком, на якому вона одягнена в легкий літній костюм жовтого кольору і білу майку.

Крім цього, вона прокоментувала свій пост зверненням до публіки, яка на неї підписана.

"Ваш страх "витратити гроші на курс, а він не допоможе, і ніякі зміни не відбудуться", - це страх з категорії достаток", - звернулася до своїх передплатників Оля.

Також українська телеведуча рекомендує приєднатися до її курсів.

"Результат є завжди. Така покупка стає не витратою, а придбанням. Так ми переходимо з фінансового рівня ДОСТАТОК і багатство в більш "грошову" категорію – достаток", - пише під своєю фотографією Ольга Горбачова.

Багатотисячні підписники, які пильно стежать за кожним постом свого кумира, залишили відгуки.

"Вау вау вау 😍 😍 яка красива🌺", "як завжди чарівна❤️", "погляд дуже глибокий)", "надяюся після курсу не спущуся на рівень достаток 😂 так як хочу що б не тільки "достатньо" а розкішно🔥", "дочекалася!!! 10 місяців чекала, спасібоооооо. Я приєднаюся до курсу, вирішила взяти повний, що б не возврощаться, а повністю взяти те що дають😂 дякую Ольга, також за курс 7 жж ето бив кайф❤️👏", - прокоментували фоловери пост Олі.

Скріншот на пост Олі Горбачової в Instagram
Скріншот на пост Олі Горбачової в Instagram

Скріншот на пост Олі Горбачової в Instagram
Скріншот на пост Олі Горбачової в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила спародіювати Влада Яму в прямому ефірі, чим дуже розсмішила публіку.

Як раніше повідомляв портал " Українці", українська ведуча "ТСН" Марічка Падалко розмістила знімки зі своїм сином у соцмережі.