Руська актриса театру, кіно і дубляжу, відома, як Женя Васнецова з серіалу "Татусеві дочки", Дарина Мельникова розмістила фотографію в соціальній мережі. Актриса показала, як вона сидить на прийомі у стоматолога.

Відповідну фотографію Дар'я Мельникова розмістила на своїй сторінці в розділі Stories в Instagram.

Російська актриса показала фанатам досить особисту фотографію. Вона лежить в кріслі у стоматолога у великих чорних окулярах, а над нею стоїть лікар, який свердлить зуби.

"На найближчі місяці - ці лікарі - мої найближчі друзі. Лікувати зуби треба вчасно", - поділилася гірким досвідом Дарина.

Скріншот зі сторінки Дар'ї Мельникової в Instagram
Скріншот зі сторінки Дар'ї Мельникової в Instagram

Ні для кого не секрет, що російська актриса набрала величезну популярність завдяки комедійному серіалу "Татусеві дочки", в якому Дарина Мельникова грала роль спортсменки Жені Васнецової.

Також відомо, що вона одружена з Артуром Смольяніновим з 2013 року, і народила від нього сина Артура, якого назвала на честь батька.

Фанати серіалу "Татусеві дочки" можуть побачити кардинальні зміни актриси, адже їй вже 28 років.

Крім цього, варто зауважити, що кар'єрні сходи актриси не закінчилася після закінчення серіалу, вона успішно знялася в таких фільмах, як "Сталевий метелик", "Горобиновий вальс" та інші.

Нагадаємо, що у мережі опублікували спільні знімки зірок серіалу "Кухня" Дмитра Нагієва і Марії Горбань.

Як раніше повідомляв портал "Українці", російська зірка театру і кіно Христина Асмус порадувала своїх фанатів кадром 7-мирічної давнини.

Також портал "Українці" писав, що у мережі з'явилися новини про те, що всесвітньо відома актриса Анжеліна Джолі знімається для нового фільму разом з Томом Харді.