Українська співачка Аліна Гросу хворіє на коронавірус і зараз вона повідомила, що її стан несподівано погіршився. Артистка зазначила, що Covid-19 досить підступна хвороба і "недолікуватися" тут може зіграти злий жарт з людиною.

Гросу написала у своєму Інстаграмі, що дуже сумує по сцені та глядачах. Однак зараз змушена лікуватися від китайського вірусу.

Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu
Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu

"Знали б ви, як же сильно сумую я по сцені...по студії, по глядачеві, по щастю, яке переповнює груди, коли ти виходиш назустріч до свого улюбленого слухача...друзі, найпідступніше в короновірусі це недолікуватися... знову лікуюся, знову лежу, дуже страшно і дуже сумно😔 бережіть себе!!!" Аліна Гросу

Раніше Аліна Гросу повідомляла, що після хвороби їй дуже сильно хотілося повернутися в рідні Чернівці обійняти своїх близьких. Співачка вважала, що повністю одужала. Попри все Гросу радить роботу ставити на другий план і не забувати про рідних.

Як я скучила за рідним містом 🤗 після хвороби, перше що захотілося приїхати до Чернівців і побачити рідних.. сказати їм як сильно я їх люблю... і обійняти кожного.. хочеться зараз більше часу проводити з сім'єю, все інше: робота, захоплення, хобі полетіли на другий план, багато переосмислюєш.. Говоріть частіше близьким, як ви їх любите❤️ це дуже важливо! Аліна Гросу

Раніше ми повідомляли, Войченко заявила, що Остапчук хоче забрати в неї дітей: "Ти самотня, ти в стресі"

Нагадаємо, що померла зірка серіалів "Вулиці розбитих ліхтарів" і "Мажор": акторці було лише 45 років

Нагадаємо, що Ольга Сумська підкинула хорошу ідею для новорічного столу: салат з кальмарами від Роксолани