Китайський вірус, який звалився на Україну у 2020 році, продовжує стрімко зростати. Від цією коронавірусної зарази ніхто не застрахований, тому і не дивно, що вона добралася і до зірок шоу-бізнеса.

Як передає портал Українці, популярний ураїнський співак DZIDZIO (Михайло Хома) розповів, що перехворів коронавірусом. Про це артист повідомив в ефірі телеканалу "Україна".

Знаменитість поділився тим, який перебіг мала його хвороба і зізнався, що робив під час самоізоляції.

DZIDZIO сказав, що не хотів говорити про це публічно. Кілька тижнів його не було в соціальній мережі Instagram - саме в цей період він не афішував вірус.

За словами знаменитості, він переніс легку хворобу, але не відчував запаху. І DZIDZIO витратив час самоізоляції для власного задоволення.

DZIDZIO, скріншот із відео
DZIDZIO, скріншот із відео

"Переглянув серіали, серій 70 на Netflix. Навів порядок у голові, щодо планування творчості на п'ять років уперед. А ще добре відпочив. Усе шикарно, максимум – не відчував запахів, але в цьому теж свої плюси – я не перебирав їжею", – зазначив відомий артист.

Зазначимо, що нещодавно відома українська співачка Аліна Гросу також зізналася, що перехворіла китайським вірусом. Крім співачки ця зараза також накрила двох членів її родини.

Нагадаємо, що Оля Полякова і Дзідзьо стали партнерами в незвичайному проєкті заради допомоги онкохворим дітям.

Раніше Українці повідомляли, що дружина DZIDZIO Ярослава Притула-Хома відверто розповіла, чому чоловік не був у захваті від запуску її сольного проєкту.

Також ми повідомляли, що Оля Полякова позувала на проєкті "Маска" разом із Дзідзьо та продемонструвала незвичний образ.