Українська співачка, народна артистка України, екс-представниця України на конкурсі пісні "Євробачення-2008" Ані Лорак розмістила відео в соціальній мережі, на якому вона порадувала фанатів щоденним образом.

Відповідне відео Ані Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Народна артистка України постала в щоденному образі - її волосся зібране в косу, а одягнена вона в теплий вовняний светр білого кольору і коричневі штани. Вона сидить на задньому шкіряному сидінні дорогого автомобіля і грайливо дивиться в камеру об'єктива, посилаючи повітряні поцілунки своїм фанатам.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

Також можна помітити, що на даному відео присутні ефекти масок з сторіз - червоні не нав'язливі сердечка.

Крім цього, відомо, що багато років тому в ряді непередбачуваних обставин українській артистці довелося переїхати в Росію і будувати свою кар'єру там.

Ані Лорак підкорила російську аудиторію своїм талантом і жіночою красою, на її концерти ходять десятки тисяч людей. Вона стала частим гостем на різноманітних заходах і світських тусовках.

Кожному фанату української артистки напевно відомо, що рік тому вона розлучилася зі своїм чоловіком – турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу, від якого народила дочку Софію.

Нагадаємо, що популярна українська артистка Ані Лорак розмістила прем'єру свого нового кліпу на YouTube-каналі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Ані Лорак порадувала публіку знімками в соціальній мережі, на яких здалася в елегантному образі.

Також портал "Українці" писав, що успішна артистка і красуня Ані Лорак опублікувала відео в Instagram, в якому повідомила фанатам про свої новорічні зйомки.