Українська співачка, телеведуча і актриса, відома, як "Королева ночі", Оля Полякова розмістила відео особистого характеру в соціальній мережі. Вона здалася фанатам на процедурах у косметолога.

Відповідне відео Ольга Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Суперблондинка постала в незвичайному образі: на її голові - одноразова шапочка, а на тілі - білий рушник. На відео помітно, що вона знаходиться на лазерній процедурі у лікаря-косметолога.

"Лазер Genesis і ударнохвильова терапія!",- підписала своє відео артистка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Українська співачка відома своїми незвичайними відео, вона зовсім не соромиться виставляти напоказ кадри такого формату.

"Так, сьогодні дівчатка в клініці у доктора Дудикової роблять мені в чотири руки. Так я роблю генезис-це фотошоп типу для шкіри, я роблю ударнохвильову терапію. Тому що я доглядаю за обличчям доглядаю...а як же моя п'ята точка. Буду красива!", - з гумором звертається Ольга Полякова до своїх фанатів.

Всім шанувальникам артистки відомо, що вона відмінно виглядає, їй 36 років, а вона схожа на молоденьку студентку. "Королева ночі" неодноразово показувала публіці свою красу, а також вона зовсім не соромиться демонструвати своє шикарне тіло.

Багато 20-тирічні представниці жіночої статі заздрять такій красі, а чоловіки мріють про таку жінку.

Нагадаємо, що епатажна артистка Оля Полякова оприлюднила відповідь своїм хейтерам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Ольга Полякова дала відповідь на відео Ольги Фреймут.

Також портал "Українці" писав, що популярна зірка Оля Полякова порадувала фанатів теплим і сімейним знімком, на якому показала своїх дітей.