Всі люди, які мають домашніх улюбленців, обожнюють їх більше за життя. Адже вихованці дарують любов і емоції, які не можна порівняти ні з чим.

Знає це і король російської поп-музики Філіп Кіркоров, який теж дуже любить тварин.

Ще в далекому 2016 році він став невільним свідком несамовитої сцени. Він побачив, як дорослі левиці рвали чужих дитинчат. Тоді Філіпу вдалося відбити одного малюка. Однак погані новини з'явилися несподівано.

Філіп Кіркоров. Фото: скріншот відео
Філіп Кіркоров. Фото: скріншот відео

Про цю історію пише Telegram-канал "Mash".

Тоді, в 2016 році, Левеня врятували і назвали Філею. Начебто, вийшов щасливий кінець. Але напередодні директор Кіркорова вирішив дізнатися, як справи у маленького підопічного. Виявилося, що Левеня давно загинув.

Левеня Кіркорова, фото: Telegram
Левеня Кіркорова, фото: Telegram

Філя все-таки попався агресивним левицям знову, і врятувати його знову не вийшло. Але в парку вирішили про це промовчати і не засмучувати зірку. Днями в цьому ж парку загинув інший молодий лев від зустрічі з більш дорослими особинами. Його опікун, який оплачував утримання звіра, збирається подавати в суд на директора "Тайгана".

Варто також нагадати, що раніше директор сафарі-парку Олег Зубков вже попадався в поле зору правоохоронців. У лютому його заарештували через випадок дворічної давності. Тоді лев покусав відвідувачку.