Сергій Звєрєв досі знаходиться не в кращих відносинах з прийомним сином. За словами дружини зіркового спадкоємця Юлії, іменитий стиліст пішов на зраду.

Довгий час Сергій Звєрєв приховував, що усиновив хлопчика, коли тому було три роки. Лише кілька років тому він зважився на одкровення. Стиліст розповів правду через обраницю прийомного сина Юлії, яку звинувачує в користі.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв

Влітку цього року Звєрєв-молодший дізнався, що два роки тому батько виписав його з квартири. Як розповіла Юлія журналістам, про вчинок стиліста повідомили знайомі з московського суду. Таким чином, прийомний син перукаря є людиною без певного місця проживання.

Юлія зазначила, що її чоловік потребує саме прописки. Від знаменитого батька він нічого не вимагає. Дівчина дала зрозуміти, що ні вона, ні її чоловік не збираються підтримувати зв'язок зі Звєрєвим-старшим.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв

"Це на тисячу відсотків позиція Сергія (молодшого)", – сказала Юлія.

Цікаво, що бабуся Сергія Звєрєва-молодшого була в курсі, що стиліст збирається виписувати прийомного сина з квартири, але з якоїсь причини воліла мовчати. Коли Юлія їй подзвонила, то вислухала малоприємні речі. Бабуся кричала і матюкалася.

Як писали Українці раніше, російським журналістам стало відомо, що невістка відомого стиліста Юлія має намір подати на нього до суду через образи, що прозвучали на її адресу з вуст Серя Звєрєва в ефірах різних ток-шоу.

Раніше повідомлялося, що прийомний син Сергія Звєрєва має намір судитися з батьком через те, що той виписав його з квартири в центрі Москви.

син Сергія Звєрєва з дружиною
син Сергія Звєрєва з дружиною

Конфлікти між Звєрєвим і його прийомним сином почалися вже давно. Але загострилися вони, коли Сергій-молодший одружився на Юлії, яка стилісту припала не до вподоби. В результаті ось уже три роки подружжя щасливо живе на орендованій квартирі в Коломні, а співак не спілкується з сином навіть по телефону.

- Сергій їздив до нього в Москву, шукав його через друзів, намагався налагодити стосунки з батьком, щоб хоча б не воювати з ним, – запевняє Юлія. - Але Звєрєв-старший-неадекват! Він його посилав і готовий був його запроторити в психушку, та навіть мало не в тюрму. Йому було без різниці, куди.

Він Сергію з трьох років ростив, але зараз у нього поїхав дах чи то від старості, чи то від самотності. Це просто вже клінічна зірковість!

син Сергія Звєрєва з дружиною
син Сергія Звєрєва з дружиною

Юлія досі не розуміє, чим вона насолила своєму зоряному родичу, що той вилив на неї не один ушат помиїв під час ефірів на телебаченні.