Російським журналістам стало відомо, що невістка відомого стиліста Юлія має намір подати на нього до суду через образи, що прозвучали на її адресу з вуст Серя Звєрєва в ефірах різних ток-шоу.

Раніше повідомлялося, що прийомний син Сергія Звєрєва має намір судитися з батьком через те, що той виписав його з квартири в центрі Москви.

син Сергія Звєрєва з дружиною
син Сергія Звєрєва з дружиною

Конфлікти між Звєрєвим і його прийомним сином почалися вже давно. Але загострилися вони, коли Сергій-молодший одружився на Юлії, яка стилісту припала не до вподоби. В результаті ось уже три роки подружжя щасливо живе на орендованій квартирі в Коломні, а співак не спілкується з сином навіть по телефону.

- Сергій їздив до нього в Москву, шукав його через друзів, намагався налагодити стосунки з батьком, щоб хоча б не воювати з ним, – запевняє Юлія. - Але Звєрєв-старший - неадекват! Він його посилав і готовий був його запроторити в психушку, та навіть мало не в тюрму. Йому було без різниці, куди.

Він Сергію з трьох років ростив, але зараз у нього поїхав дах чи то від старості, чи то від самотності. Це просто вже клінічна зірковість!

син Сергія Звєрєва з дружиною
син Сергія Звєрєва з дружиною

Юлія досі не розуміє, чим вона насолила своєму зоряному родичу, що той вилив на неї не один ушат помиїв під час ефірів на телебаченні.

- Він перейшов всі кордони-називав мене наркоманкою, кримінальницею, причому на всю країну – обурюється Юлія. - Нехай, значить, доводить свої слова в суді, документи надає, що я наркоманка. У мене за все життя навіть кредитів не було, не те щоб я наркотики вживала…

Я ж не звинувачую його в тому, що він перуку носить, – зазначає невістка. - Я стільки про нього таємниць знаю, що могла б кожен день ходити на передачі і щось розповідати. Але мені це просто не потрібно.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв

За словами Юлії, за образи на свою адресу вона готова стягнути зі Звєрєва-старшого по повній.

- Я хочу і вибачень, і матеріальної компенсації. Все те, що за законом належить, – каже невістка «зірки в шоці». - Хай платить! Наступного разу буде думати, що він робить. Я це розцінюю в таку суму, яку в судах навіть не платять. Та я все б у нього хотіла відсудити! Він виписав Сергію з квартири! Тепер нехай сам зрозуміє, як це-залишитися на вулиці!