Українська телеведуча, 32-річна Леся Нікітюк вже давно замаячила на горизонті вітчизняного шоубізнесу. Всі пам'ятають її ще з часів шоу"Розсміши коміка".

Тоді вона і її подруга Оля тричі брали участь в шоу і тричі доводили до істерики тепер уже президента Володимира Зеленського з напарником.

Зараз кар'єра Лесі проживає своєрідний пік: вона успішна на Новому каналі, її запрошують на різні зйомки, а її Instagram розривається від кількості шанувальників. Варто відзначити, що перші промені слави осяяли хмельницьку красуню після зйомок в "Орлі та Решці".

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Довгонога красуня на цей раз вирішила вразити шанувальників новим оригінальним знімком. Леся Нікітюк похвалилася пухнастим улюбленцем і безтурботністю відпочинку вдома. Пухнастий пес Рафік поклав голову на голову своєї господині і повністю розслабився і навіть задрімав.

Таке фото Леся зробила сама і виклала в мережу. При цьому видно, що телеведуча знаходиться вдома в домашньому одязі – м'якому спортивному костюмі. На обличчі нанесений ніжний макіяж. У підписі до фото Леся Нікітюк попросила підказати 5 фільмів, після перегляду яких хочеться завести собаку.

Шанувальники телеведучої не пройшли повз і в коментарях розповіли, які фільми вони бачили про тварин.