На українській сцені є безліч зірок, які підкорюють своїм талантом мільйони. Однією з таких є і білява бестія Тіна Кароль.

У неї була дуже складне, але і насичене життя. Пройшовши крізь усі перепони, вона, мов фенікс, повстала ще кращою і талановитішою, ніж була до того. Безсумнівно, всі помітили зміни в Тіні після появи Дана Балана в кріслі члена журі на шоу "Голос країни". Вона стала частіше посміхатися, частіше хуліганити і взагалі стала більш відкритою і веселою. Це не може не радувати шанувальників співачки.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Крайній ефір шоу "Танці з зірками" теж здивував. Це був півфінал, в якому учасники шоу танцювали з ведучими шоу. Юлія Саніна вибрала в партнерки Тіну Кароль (що було очікувано). Дівчата разом з Дмитром Жуком продемонстрували таку пристрасну румбу, від якої паморочиться голова.

Однак, найцікавіше була не на сцені, а на репетиціях (або під час прямого ефіру). Тіна Кароль у сукні для виступу, яка б з дуже легкою, напівпрозорою спідницею, грайливо застрибнула на Юрія Горбунова (у корого є дружина, до речі, Катя Осадча). Дівчина переступала через телеведучого, але сцена вийшла дуже пікантною.

Всюдисущі "папараці" встигли зняти ціле відео цього дійства і викласти в мережу

"Пустунчики" - свідчить підпис під відео.

У коментарях емоціям фанатів не було меж:
"Я сподіваюся вона просто через нього переступала", "Ого, Тінка та ще пустунка", "Краще б Дана так осідлала", "Тіні піз*єц від Каті"...