Українська Кримсько-татарська співачка і актриса, народна артистка України, випускниця Національної музичної академії України Джамала розмістила фотографію цікавого характеру в соціальній мережі. Вона порадувала публіку знімком свого дитинства.

Відповідну фотографію Джамала опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Колишня представниця України на "Євробаченні" порадувала фанатів фотографією, на якій здалася маленькою дівчинкою. Вона престала перед публікою в свої далекі 13 років. Маленька Джамала стоїть на березі, одягненою у фіолетовий светр, чорні джинси і білі кросівки, волосся її роздуває вітер, і дівчинка, посміхаючись, дивиться в бік фотоапарата.

"Мода модна ️ ️ 13 років і мій берег в Кучук-Озень.Ви кажете, глобальне потепління?А я пам'ятаю, як в цей час в школі у нас була фізкультура на березі моря і плавання наввипередки". - поділилася своїми дитячими спогадами артистка.

Варто відзначити, що дівчинка виросла, і минуло 24 роки з тих пір, але обличчя особливо не змінилося, особливо посмішка артистки.

Багатотисячна публіка, яка підписана на українську артистку, пильно дивиться за кожним її постом і залишає купу відгуків, і дана публікація не стала винятком.

"Я був цього літа на цьому пірсі. Вас там багато хто пам'ятає і люблять. 💙💛", "В криму - так. У Києві-ніколи ;)", " Мода не змінилася! Стиль супер 😃", - прокоментували пост фоловери Джамали.

Коментарі на пост Джамали в Instagram
Коментарі на пост Джамали в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Джамала оприлюднила знімки в красивому образі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Джамала показала фанатам, як вона змінила свій імідж.

Також портал "Українці" писав, що професійна співачка Джамала порадувала аудиторію відео зі своїм сином.