Український шахіст Василь Іванчук розповів, що команда серіалу Хід королеви від Netflix пропонувала йому зіграти одну з ролей.

Як передає портал Українці, про цю інформацію, з посиланням на слова Іванчука, повідомляють Факти ICTV.

Зазначається, що українець Іванчук мав зіграти російського гросмейстера Василя Боргова, який у фінальній серії зустрічається за шахівницею з головною героїнею Елізабет Хармон.

"Мені написали на email, що ось є така пропозиція – зіграти роль Боргова. З’ясував, що компанія солідна, що дійсно готується такий фільм. Тоді написав – що ви конкретно пропонуєте? Я повинен знати більш-менш обсяг роботи. Пройшов, можливо, тиждень між тим як я отримав лист і відповів на нього. І вони відповіли – вибачте, ми вже знайшли іншого актора на цю роль", – розповів Іванчук.

При цьому, консультант серіалу шахіст Гаррі Каспаров розповів, що основу фінальної партії у серіалі складає реальний шаховий поєдинок гросмейстера Василя Іванчука з американським шахістом Патріком Вольфом у 1993 році. Тоді шахісти зіграли внічию.

Нагадаємо, що український Шварценегер Тарас Цимбалюк роздягнувся і показав, чим займається з дружиною на вулиці.

Раніше ми повідомляли, що зірка "Бандитського Петербурга" Дмитро Пєвцов купив місце на кладовищі і заговорив про cмepть.

Також нагадаємо, що заступник міністра пропонує заборонити комп'ютерні ігри: шкодять національним інтересам.