Співачка розмістила в Instagram-історії провокаційне відео. Наташа Корольова натякнула на бажання вийти за рамки поняття про жіночність.

Зрада чоловіка Наташі Корольової наробила багато шуму і в світі шоу-бізнесу, і в ЗМІ. Багато росіян співчували відомій співачці і засуджували фривольний вчинок Сергія Глушка.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Шанувальники регулярно переглядають соцмережі артистки, щоб розуміти, що відбувається в її особистому житті і по можливості підтримати кумира. Нещодавно Наташа Корольова додала в Instagram-канал відео в незвичному образі.

У кадрі співачка пікантно рухається під пісню "Boom Boom" Світлани Лободи і репера Pharaoh. Згідно розшифровці Ксенії Собчак, сенс цієї музичної композиції полягає в тому, що чоловіки не готові приймати представниць "слабкої статі", які виглядають не жіночно і надходять не так, як прийнято в суспільстві.

У кадрі Наташа Корольова одягнена в чорну базову футболку і вільні штани камуфляжного забарвлення.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

На початку ролика її волосся заплетене в тугі афрокосички, які в кінці відео перетворюються в кошлаті і кучеряві прояснені пасма. У процесі зйомки Наташа Корольова підкидала пишну шевелюру, відкривала рот і еротично підносила палець до губ, натякаючи, що готується зробити щось надзвичайне.

Шанувальники артистки схвильовані незвичайним відеороликом і чекають нових звісток про особисте життя Наташі Корольової.