Антон Мухарський знову одружився. Про це він повідомив на програмі Зірковий шлях.

Його дружиною стала мистецтвознавець Єлизавета Бєльська. Як зізнався сам Мухарський, повінчалися з нею вони кілька днів тому, проте офіційну реєстрацію тільки зараз. Пара розписалася в Туреччині.

"Насправді наш шлюб полягав на небесах. Тому що ми перше, що зробили - повінчалися. А тільки в цьому році офіційно стали чоловіком і дружиною", - заявив Мухарський.

Мухарський і Бєльська не збираються заводити дітей, але планують присвятити життя один одному і творчість.

Пара знаходяться в передмісті столиці на батьківській дачі. Житло Мухарського виконано в»сільському стилі". У парі є велика вітальня з каміном.

Відзначимо, що п'ять років тому Мухарський розлучився зі своєю дружиною Сніжаною Єгоровою. Розрив був скандальним, пара з'ясовувала стосунки в публічній площині дуже довго.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.